Cupmaten DD t/m O
Omvang vanaf 60
Gratis opsturen vanaf €75
Retourtermijn 90 dagen
Winkel in Breda

Lieve lingerie lover,
Na een verrukkelijke week eind oktober rondom ons 25 jarig bestaan met veel drukte en media-aandacht en een hele succesvolle Black Friday week, is het deze week afkicken. Regen, kou, vroeg donker en weer strengere coronamaatregelen. Wie heeft er zin om eruit te gaan? Het is hartstikke stil in de winkels. Je hebt nu dus dé kans om rustig en veilig te shoppen. Boek je bezoek en reserveer een paskamer. Voor onze virtuele passessies die ook steeds populairder worden, blijven we natuurlijk aanwezig tussen 17:00 en 17.30 uur! Hoe onze online agenda werkt laten we je in dit filmpje zien.

Verder maakten we deze week, achter de schermen, nog wél van alles mee en kregen we te horen dat er een plekje vrij komt in ons verkoopteam. Heel erg jammer, maar ook jouw kans! Lees alles over het werken in team Naron. We schreven een miniblog over de beste cadeau tips. Check verder de vaste rubrieken Top 3 en Wist-je-datjes. Wij zorgen er wel voor dat je jouw donkere uurtjes gezellig doorbrengt. In je nieuwe mooie lingeriesetje….

 

NIEUWE LINGERIE BIJ NARON

 

drie vrouwen in freya loveland hele serie body en twee grote maten BH's in zwart met bloemen youtube

 

 

vrouw in led lamp ruimte in elomi lingerie grote cup BH  priya in rood youtube   vrouw voor wasmachines in elomi  grote maten lingerie kelsey plus size bralette BH in black

Shop nu! Elomi Priya   shop nu! elomi kelsey web only

 

 

WEEK HIGHLIGHT | Grijp je kans en kom bij Team Naron

 

Dol op lingerie en mensen blij makenWerken bij naron, verkoop allround vacatures
We hoorden deze week dat we weer een nieuwe collega moeten zoeken voor ons verkoopteam. We hadden al een tijdje een plekje die we zo goed als zeker hebben opgevuld, maar daar is nu dus 1 vacature bijgekomen! Je valt niet alleen met je neus in de boter als je dol bent op lingerie, maar ook als je zielsgelukkig wordt van mensen blij maken doordat je ze nog mooier maakt zowel qua looks als van binnen qua zelfvertrouwen.

Duurzaam en gezellig
Naron staat voor duurzaam werkgeverschap waarbij ons team in ontwikkeling is naar zelfsturend. Hierover schreven we deze blog. Daarbij hoort training van het team waarbij jij als individu centraal staat. We starten 17 januari met de eerste Power Experience workshop. Kijk dit filmpje maar eens als je meer wilt weten.

Naron staat ook voor gezelligheid! Op de planning staat nog ons teamuitje dat is uitgesteld wegens corona. We gaan een weekendje naar het strand met z’n allen en als je dan bij ons werkt, ga je natuurlijk mee. Geluksvogel!

Wij zoeken alleen pareltjes
Ben je nieuwsgierig geworden? Zoek je iets anders om 2022 super leuk mee te starten? Check dan de vacature voor verkoopmedewerker. Parttime of fulltime, beiden is voor ons bespreekbaar. Misschien heb je wel eens gehoord dat Breda de Parel van het Zuiden wordt genoemd. Dat komt goed uit, want wij willen alleen met pareltjes werken! 

Wij verkopen geen BH’s, we geven zelfvertrouwen!
We zoeken mensen:
-    met dezelfde passie voor mensen en lingerie;
-    met dezelfde drive om Naron de komende 25 jaar echt te laten groeien;
-    voor onze missie om alle vrouwen aan de perfecte BH te helpen en hun zelfvertrouwen te boosten!

Gaat dit over jou? Check de vacature en reageer meteen. De vacature staat open tot 31 december 2021.

 

 

NIEUWE BADMODE BIJ NARON

 

vrouw zittend op strand Freya swim ocean calling grote cups halter bikinitop in lichtblauw   vrouw op strand in Freya Swim freestyle plus size badpak in denim blauw

Shop nu! Freya Ocean Calling   Shop nu! Freya Freestyle web only

 

MINI BLOG | Onze top 4 cadeautips voor jou

 

Speciaal voor jou hebben we een selectie gemaakt uit onze mooiste cadeautjes. Ze zijn super om op je eigen verlanglijstje te zetten. Je kunt onze tips ook als inspiratie gebruiken voor een cadeau om weg te geven. Weet jij al wie je gaat verrassen?

Onze Naron Kado KaartNaron Kado kaart €50  of  € 20 cadeau tip
Voor iemand die al klant bij ons is of wil worden is een Naron Kado Kaart een top cadeau. Naron Kado Kaarten kun je online bestellen of kopen in de winkel. We pakken het mooi voor je in. De kaarten zijn er met een waarde van € 20 en € 50 voor een leuk setje zit je met beide aan een goed bedrag. Op de kaarten zit een barcode die de gelukkige ontvanger in haar winkelmandje in de webshop en bij het afrekenen in Naron Breda kan gebruiken.

Onze kado kaarten zijn duurzaam. Deze variant in cadeauverpakking is van een mooie papiersoort gemaakt en kan na gebruik bij het oud papier. Bij de digitale versie spreekt duurzaamheid voor zich! Leuk voor de milieu bewuste gever of ontvanger om te weten ;)

Boobilicious boob oil  cadeau tipHet geven van een kadokaart van Naron is het ideale cadeau. Diegene die je verrast met onze kado kaart kan namelijk kiezen wat ze wil. Ze kan dus ook kiezen of ze online bij ons gaat shoppen of toch liever naar de winkel komt, om daar het perfecte advies over maten en pasvormen te krijgen.


Mooie Boobilicious olie
Omdat deze prachtige olie zoveel liefde en passie in zich heeft, is het ook een fantastisch cadeau voor iemand waar je dit bij voelt. De zorg waarmee het normale flesje al is ingepakt wordt nog bijzonderder wanneer je de olie in een speciale gift box weggeeft. Bekijk de video om te zien hoe bijzonder dit cadeau is.

Boobilicious olie bevat alleen biologische, veganistische en natuurlijke oliën en is speciaal ontwikkeld voor borsten. Door je boobies te verzorgen met deze olie herinnert het je er aan om de borsten regelmatig te controleren. Door een fijne dagelijkse massage bijvoorbeeld na het douchen, leert iemand haar eigen borsten en hun structuur kennen. Een mooie manier om in verbinding te zijn met jezelf.Magic accessoires  cadeau tipLeuke lingerie accessoires
Tussen onze accessoires vind je van alles wat, als de maat niet bekend is bij ons kan je hier makkelijk een leuk cadeau tussen vinden! Zoals bijvoorbeeld de Magic Heart covers in het zwart of beige met drie paar verschillende tepel covers met glitters en zonder! De dijbanden van kant of gladde stof in zwart of beige zijn ook altijd een top cadeau, sexy en ook fijn in de zomer. Anders misschien de holiday giftpack met 3 paar verschillende naadloze hipsters met of zonder kant en in verschillende kleuren . 

Bekijk op Naron.nl al onze accessoires om jouw cadeau samen te stellen of af te maken!

Hulp Nodig? Kom langs in Naron Breda of boek een telefonisch adviesgesprek voor hulp met bestellen...


Luxe lingerie

vrouw voor spiegel in grote maten BH ulla exclusive line lingerie cadeau tipWil jij graag die speciale persoon verrassen met een lingerie setje? Dat kan natuurlijk ook! Er is genoeg keuze, misschien een mooie voorgevormde BH in verschillende kleuren, een bralette BH met of zonder

beugel, een high apex BH of een body. Combineer jouw favoriet met een bijpassende short, slip, string of high waist broekje. Maak het helemaal af met een hemdje of een babydoll. Bekijk onze hele collectie via Naron.nl shoppen maar.

Via ons klantenbestand kunnen we je op gang helpen met het zoeken van de goed passende lingerie, bijvoorbeeld dit sexy setje van de Ulla Exclusive Line

 

 

 

 

 

  

TOP 3 VAN DE WEEK

 

In de TOP 3 updaten we je over onze bestsellers van afgelopen week. Hier vind je meteen wat inspiratie voor meer cadeaus, dit zijn namelijk de best verkochte BH's van de hele Black Friday week! Op nummer 1 de Panache Envy balconette. Op de 2de plek de naadloze T-shirt BH Rosa Faia Twin en last but not least de Elomi Matilda plunge BH! Geïnspireerd? Klik dan snel op jouw favoriet en bekijk alle items.

 

Panache lingerie envy balconette grote cupmaat bh met side support in grijs      Rosa Faia lingerie twin  full cup naadloze BH  grote maten      Elomi lingerie matilda plunge grote maten bh in rood

 

 

WEEK HIGHLIGHT | Houd de dief

 

pot stichting ezelshoeveStichting de Ezelshoeve
Zoals jullie misschien wel weten zamelen wij al een aantal jaar geld in voor de ezeltjes van stichting de Ezelshoeve. Bijna exact een jaar geleden op 18 december 2020 deelden we in de nieuwsbrief met je dat wij de pot weer hadden geleegd en het geld hadden gedoneerd, dit kwam toen op een bedrag van 231,82! Dat is een groot bedrag waar wij supertrots op waren.

Gezocht: Donatiepot
Afgelopen week zei een klant bij het afrekenen, laat het wisselgeld maar zitten. Superlief, dit gebeurd wel vaker en het geld stoppen wij dan altijd in het potje voor de ezeltjes. Maar de pot was weg. Na heel de winkel afgezocht te hebben en alle collega's gevraagd te hebben waar die zou kunnen zijn zijn we toch echt bang dat deze gestolen is. Helaas gebeurd dit vaker bij donatie potten en we hopen dat de pot natuurlijk weer boven water komt! 

Doneer aan de ezeltjes
We gaan zo snel mogelijk een nieuwe pot fixen! Kom jij langs in Naron Breda en heb je nog wat kleingeld rondslingeren dat je aan een goed doel wil doneren/ Denk dan aan de ezeltjes. Je kan ook doneren via de website van stichting Ezelshoeve...

 

WEEK HIGHLIGHT | Voorzichtige postbode

 

een volle doos met lingerie hangersNieuwe hangers
Heb jij in de paskamer wel eens een hanger laten sneuvelen? Wij ook, dit gebeurt af en toe en is helemaal niet erg. Dit betekent ook dat wij eens in de zoveel tijd nieuwe hangers bij bestellen wanneer ze in de winkel op beginnen te raken. Het was weer tijd dus deden we dat. Een paar dagen na het bestellen van 2 dozen hangers kregen we bericht van de leverancier. Het zou was langer duren want 1 van de dozen had vertraging en de ander zou zo beschadigd zijn dat de postbode deze meteen heeft teruggestuurd.

Rinkelende doos
De dag erna belde de leverancier lacherig op, hij had de 'kapotte' doos retour ontvangen. De bezorgde postbode had de doos teruggestuurd omdat deze zo rinkelde bij het oppakken dat er wel kapotte producten in moesten zitten. Niet wetende dat het gewoon de hangers waren die zoveel kabaal maakte. Dat maakt je dag toch? En wel fijn zo'n oplettende bezorger...

 

 

 

Wist je dat
...Je nu al jouw bezoek aan ons, rondom kerst en oud en nieuw kunt plannen? Ook dit om drukte te spreiden. Maak je afspraak op Naron.nl...
Wist je dat
…Om jouw kerstcadeaus op tijd in huis te hebben, je ze op tijd moet bestellen? Het is wederom heel druk bij PostNL. Help mee om de drukte te spreiden…
Wist je dat
…Al voor de 4e keer de lingeriebeurs in Antwerpen niet doorgaat vanwege corona? Helaas kopen en bekijken we de collecties op een andere manier. De 40e editie laat nog op zich wachten…
Wist je dat
…Deze Engelse Influencer lik op stuk gaf aan fat shamers? Eerst in badjas en daarna in bikini…
Wist je dat
…Er ook mensen zijn die heel blij zijn als beide borsten zijn verwijderd? En over deze ervaring worden liedjes gemaakt…
Wist je dat
…Als je last hebt van premenstruele klachten zoals bijv. pijnlijke borsten, je dat lekkere kopje koffie misschien moet laten staan tijdens de menstruatie? Cafeïne kan invloed hebben op oestrogeen…
Wist je dat
…Anna niet doorhad dat haar boezem werd gezien vanaf de straat? Voyeurisme of gewoon mooi…
Wist je dat
…Madonna weer eens spraakmakend is? Met foto’s waarop een tepel te zien is…
Wist je dat
…Breda dit jaar gaststad was voor de actie Orange the World? Onze prachtige gotische kerk kleurde oranje. Alles voor aandacht voor geweld tegen vrouwen…
Wist je dat
…Miranda uit ons team helemaal gek is van Formule 1 en Max Verstappen? Daarom delen we de tentoonstelling over hem met je. Deze is van 4 tot 11 december in de oude koepelgevangenis te zien. Alles over Max van jong tot nu…
Wist je dat
...Breda altijd bruist? Check de UITagenda of Bezoekbreda.nl
Wist je dat
…Wij de meeste van deze wist-je-datjes ook maar gewoon tegenkomen op internet? We checken niet de bronnen, dus blijf alert en nadenken of iets waar of niet helemaal waar zou kunnen zijn! 

iDeal Visa MasterCard Bancontact Fashion Cheque Klarna Sofort Banking
Jouw winkelwagen (0)

We zien hetzelfde product in twee maten in je winkelwagen. Kom ze gerust passen bij ons in de winkel of virtueel via onze online passessie.

Bestel nog voor € 75.00 om geen verzendkosten te betalen binnen Nederland
 
Totaal 0.00
Verder winkelen
Bestellen
Extra controle