• Cupmaten DD t/m O
  • Omvang vanaf 60
  • Volledige collectie Freya Fantasie & Elomi
  • Gratis opsturen vanaf €75
  • Retourtermijn 90 dagen
  • Winkel in Breda
  • Top adviseurs
  • Naronnies sparen

Word jij onze collega | Freya in de herfst | Miss Plussize Suriname - 08/11/2019

Panache lingrie sport bh padded moulded in grey marl
 
 
Lieve lingerie lover,
Deze week lekker in de herfsttrant lingerie van Freya in heerlijke kleurtjes. We zijn benieuwd of bij Naron werken iets voor jou, je vriendin, je moeder, je zus of misschien wel je broer is? Neem zeker even een kijkje bij onze vacatures! Afgelopen week was er een heuse Miss bij ons in de winkel om gave setjes uit te zoeken voor de Miss Top of the World Plussize Suriname competitie. Natuurlijk staat onze top 3 van de week er weer in en zetten we weer een nieuw setje in de spotlight met 30% korting! Het recept voor een lekkere herfstmiddag? Pak een lekker warm kopje thee, plof neer op de bank met een dekentje en geniet met de Week van Naron voor ultiem leesplezier!
 
 
NIEUW BIJ NARON
   
Freya lingerie astrid plunge bh in noir Fantasie swim manila gathered full cup bikini in iced aqua
Shop nu Freya Astrid in noir Shop nu Fantasie Manila in iced aqua
 
OOK WIJ ZIJN HARD OP ZOEK NAAR COLLEGA'S
 
Je weet zelf waarschijnlijk wel hoe we iedereen altijd willen helpen. Volle aandacht in de paskamer om samen met jou de perfecte maat en model voor je boobies te vinden. Daar worden wij supergelukkig van en dit willen we altijd zo blijven doen, maar we krijgen het steeds drukker en daarom is uitbreiding van ons team nodig. Zoek jij op dit moment iets nieuws in je leven? Of zoek je tof werk in Breda? We zitten middenin een veranderingstraject met ons team, waarbij we onze rollen en taken anders aan het inrichten zijn, omdat de tijd zo snel verandert. Digitalisering staat op stapel met een nieuw afrekensysteem en een nieuwe webshop en we willen nog beter aan de vragen en eisen ☺ van onze klanten kunnen beantwoorden. Kom je bij ons team dan nemen we je vol enthousiasme en energie mee op onze lingeriereis. Iets voor jou? Of wil je met ons meedenken, omdat jij ook op de servicegerichte Naron-manier geholpen wilt blijven worden bij het shoppen van je bh’s en bikini’s in grote cupmaten? Kijk dan eens rond in je omgeving en deel onze vacatures. Wie weet ben jij degene die iemand deze topjob in de lingerie bezorgt en ons helpt om door te groeien. Hoe gaaf zou dat zijn?

€10 Shoptegoed voor jouw support
We zoeken per direct 2 parttime verkopers en een weekendhulp. Als het iets voor jezelf is en je stuurt een serieuze sollicitatie, dan krijg je van ons €10 shoptegoed die je online kunt besteden. Tip je iemand over onze jobs en die solliciteert bij ons, zorg dan dat jij als tipgever genoemd wordt, want dan krijgen jullie beide €10 online shoptegoed!
 
Vacature verkoop
Ben jij een gezellig, goedgebekt, sociaal persoon? Wij zijn opzoek naar een nieuwe collega in de verkoop. Wat houdt dit in? Je staat op de vloer en helpt klanten met het zoeken naar bh’s. Daarna verder in de paskamer met het vinden van de perfecte maat en pasvorm. Uiteraard help je ook onze klanten wanneer ze bellen of mailen met vragen en horen het uitpakken van nieuwe spullen en het mooi houden van de winkel ook bij deze verkoopfunctie.

Het lijkt mij supertof om het team te joinen, ik bekijk meteen de vacature…
 
Vacature weekendhulp
Ben jij een sociale jonge scholier of student en zoek je naast je opleiding nog een leuk bijbaantje? Dan ben jij wie we zoeken! Als weekendhulp werk je op zaterdag en/of zondag en help je klanten in de winkel door ze bijvoorbeeld op te meten, hun maat op te zoeken in ons systeem en het zoeken naar spullen om te passen. Eigenlijk help je klanten op weg tot aan de paskamer, daar neemt een collega het van je over. En als de klant haar perfecte setje heeft gevonden help je met het afrekenen. Ook ben je in de winkel het eerste aanspreekpunt voor klanten om ze enthousiast te verwelkomen zodra ze binnen lopen!

Ik ben wat jullie zoeken! Ik bekijk meteen de vacature…
vacatures bij naron verkoopmedewerker weekendhulp
 
FREYA IN DE HERFST
   
Freya Lingerie herfsttinden expression in ruby en california gold Fancies in Sapphire
 
WEEK HIGHLIGHT
 
Miss Top of the World Plussize Suriname bij Naron
In samenwerking met Elomi lingerie en Elomi badmode hebben we vorige week vrijdag een passessie gehad met Evita. Zij is afgelopen week naar Oekraïne vertrokken voor de Miss World Plussize verkiezing en wij hebben haar mogen stylen wat betreft haar lingerie en badkleding. Ook Evita was verbaasd dat ze toch een hele andere maat had dan ze dacht en wat het effect was op haar looks. De omvang smaller, de cupmaat groter.
 
Nog geheim
We mogen nog niet verklappen wat ze onder haar mooie jurken gaat dragen. Voor de verschillende onderdelen van de show hebben we samen met haar een ander prachtig lingerie setje uitgekozen bestaande uit een H-cup bh en slip in XL. Ze zal haar Elomi lingerie dragen tijdens de catwalkronde, de fotoshootronde, de talentenronde waar ze haar jazz vocals zal laten horen en de landenpresentatie. Het is echt niet niks zo’n Miss World Verkiezing, want er is ook nog een badpakkenronde en ook daarbij hebben we haar een extra portie zelfvertrouwen kunnen geven om te kunnen shinen in Oekraïne.
 
Evita Tjon A Ten
We maakten samen met haar en Peter Snoeren, Elomi sales, een tof filmpje waarin we vertellen hoe we bij elkaar terecht zijn gekomen en wat zij verwacht van de Miss World Plussize verkiezing. Evita zal over haar bezoek aan ons ook nog een blog schrijven. Die zal na haar spannende trip naar Oekraïne verschijnen, zodat ze meteen al haar belevenissen en de prijzen die ze volgens haarzelf gaat winnen, kan vertellen. De attitude is oké en we wensen haar superveel succes. Het was te gek om te doen en we kijken uit naar alle verhalen die we natuurlijk zsm weer zullen delen met jou.
 
Klik op play en check ons filmpje…
Miss top of the world plussize suriname bij naron Evita elomi lingerie
miss top of the world plussize bij naron wacoal elomi lingerie
miss top of the world plussize suriname bij naron elomi lingerie wacoal
 
TOP 3 VAN DE WEEK
 
In de TOP 3 updaten we je over onze bestsellers van afgelopen week. Deze week op nummer 1 (al uitlopend dus ben er snel bij) de Freya Wild. Op nummer 2 de Fantasie Memoir en op nummer drie de Ulla Josy. Weer een gevarieerde top 3 dus met voor ieder wat wils! Klik snel op jouw favoriet en bekijk alle items.
 
Freya lingerie wild deco plunge moulded padded in Grey leopard fantasie lingerie moulded padded t shirt bh memoir in navy Ulla lingerie full cup padded josy in taupe
 
DEZE WEEK IN DE SPOTLIGHT
 
Freya lingerie Love Noten in sapphire
Elke 2 weken selecteren wij speciaal voor jou een nieuwe lingerie- of badmode serie waarmee we jou gaan laten shinen. Deze week zetten wij Freya Love Note in de spotlight en kun je alle modellen van deze fantastische lingerie serie met
30% korting in Naron Breda kopen of online bestellen met de code spotlight19.

Ja, ik bekijk en bestel meteen mijn model en maat van Freya Love Note in sapphire…
Freya lingerie love note in Sapphire high apex bh
   
 
wist je dat...Maar liefst 56% van de vrouwen pijnlijke borsten heeft tijdens het sporten? Je kunt er wat aan doen want dit kan de reden zijn…
wist je dat...Deze trui viral ging omdat het patroon lijkt op een rij borsten? Ach ja…
wist je dat...Belgische lingeriewinkels meedoen aan de actie 'vrouwen ondersteunen vrouwen'? Hiermee helpen ze via Oxfam Novib minderbedeelde vrouwen toch aan fijne bh's…
wist je dat...Topontwerpers volgend jaar in hun designs bh's zichtbaar laten zien? Modellen experimenteren er zelf nu al mee…
wist je dat..De vorm van je borsten van alles vertelt over je persoonlijkheid? Een Italiaanse seksuoloog onderzocht het…
wist je dat...Het boek ODE 120 borsten laat zien en hun verhalen vertelt? De fotografe wordt geïnterviewd…
wist je dat…Breda altijd bruist? Check de UITagenda of Bezoekbreda.nl…
wist je dat…Wij al deze wist-je-datjes ook maar gewoon tegenkomen op internet? We checken niet de bronnen, dus blijf alert en nadenken of iets waar of niet helemaal waar zou kunnen zijn!

De week van Naron NIEUWSBRIEF

  • Beleef naron
  • Nieuwe collecties
  • Acties & SALE