Cupmaten DD t/m O
Omvang vanaf 60
Gratis opsturen vanaf €75
Retourtermijn 90 dagen
Winkel in Breda
Lieve lingerie lover,

Naron 3.0 is bijna zover. Zoals we al een paar keer hebben aangekondigd gaat onze complete huisstijl op de schop. De website, het verpakkingsmateriaal, drukwerk en natuurlijk deze nieuwsbrieven zien er straks weer helemaal opgefrist uit. 

Voortaan ontvang je:

  • 2x per maand 'Nieuw bij Naron' met daarin de allernieuwste setjes lingerie en badkleding.
  • 1x per maand de 'Maand van Naron'. Hierin delen we alles wat zich achter de schermen afspeelt, leuke weetjes en natuurlijk acties.
  • 1x per maand 'Brablabla met Naron'. Dé blog met alles wat je moet weten over BH's, badkleding en meer. 

Volg jij ons al op social media *|FNAME|*? Dan heb je vast gemerkt dat de inhoud compleet veranderd is dankzij ons social media team. We krijgen al superleuke reacties van onze volgers. En... leuk nieuws! Naron plopt binnenkort ook op in je Tiktok app! 

Stay tuned! Liefs van team Naron

 

HOERA! MIRANDA IS 12,5 JAAR IN DIENST!

Miranda, Nathalie en Sharon aan het schaterlachen.

Hoera! Miranda was op 5 augustus 12,5 jaar bij ons in dienst. Dit viel precies in haar vakantie dus hadden we alvast een leuke chocolade telegram gestuurd. Toen ze terugkwam hebben we haar verrast met een bloemetje en een cadeautje. Miranda is namelijk groot fan van het merk Buddha to Buddha, dus hebben we haar verrast met een cadeaubon. En omdat je met Miranda altijd kunt rekenen op de nodige gekkigheid, wilden we iets mafs terugdoen. Een hilarisch paar sokken waar ze - zoals je kunt zien op de foto - hard om kon lachen.


We zijn superblij met een topper als Miranda en we waarderen haar humor en inzet al 12,5 jaar enorm. Tegenwoordig werkt zij ieder nieuw teamlid in en heeft daarmee het stokje overgenomen van Nathalie. We hebben de wens uitgesproken dat we over 12,5 jaar weer zo bij elkaar staan om haar 25 jarig jubileum samen te vieren. We hopen dus dat ze nog heel lang onderdeel blijft van team Naron.  

Chocolade telegram voor Miranda.

 

BRABLABLA MET NARON

 

Heb jij onze nieuwste blogs al gelezen?

Blog Zwoele zomerse BH's

Blog: Sexy badkleding van strand naar slaapkamer.

 

Psst... alvast een sneakpeak welke Brablabla's je komende maand in je inbox kunt verwachten?

  • Zo houd je je swimwear ook na de zomer mooi.
  • Je eerste BH is geen taboe!

 

Wij zijn benieuwd: welk onderwerp wil jij besproken hebben in Brablabla met Naron?
Mail ons jouw tip!
 

ME, MYSELF & I

 

In augustus waren er speciale inkoopdagen in het Bodyfashion Centrum in Almere. Dat is altijd super gezellig om iedereen weer eens te spreken met een hapje en een drankje erbij. Alle merken hebben dan ook modellen in hun showroom om de nieuwe collectie voor zomer 2024 te kunnen showen.

Alex is één van de modellen die dit voor Elomi en Elomi Swim al jaren doet. Zij wordt vanuit Engeland hiervoor ingevlogen en nu had ze ineens zo’n grappig weetje voor ons!
 
Ze vertelde namelijk dat zij model heeft gestaan voor de Elomi etalagepoppen die wij al jaren in Naron Breda hebben staan. Daarom passen alle BH’s en bikini’s altijd zo goed op deze pop! We wisten dit echt niet en lagen echt helemaal in een deuk met z’n allen. Naron was ‘in the house’! Jammer dat we er geen geluidsopnames van hebben want Alex kan er ook wat van ;) Het was natuurlijk reden voor een supergrappig showtje met zichzelf…

 

Model Alex naast de paspop die op haar gebaseerd is.Model Alex poseert met haar eigen paspop.

 

RTLZ Groei Challenge


Nog een leuk weetje. In 2016 hebben wij gepitcht voor een soort Dragon’s Dan. Niet om geld op te halen maar om adviezen van topondernemers te krijgen voor het doorontwikkelen van ons mooie bedrijf. Daar was Alex ook bij. Zij was ons model en stond symbool voor wat we doen, en hoe we ons bedrijf in ‘perfect shape’ wilden krijgen. Van de pitch zijn TV opnames die je hieronder kunt bekijken. Have fun!

 

Bekijk het TV fragment

 

DAVID EN VACANCE ITALI

Zoals je hierboven hebt kunnen lezen waren wij van Naron laatst op de inkoopdagen in het Bodyfashion Centrum in Almere. Leuk om alle mooie nieuwe lingerie en badmode van 2024 op de modellen te bekijken. 
 
Het begon meteen goed! Carola (bij wie we altijd onze mooie badpakken van Miraclesuit inkopen) heeft namelijk nog meer merken. Daar kijken we altijd enigszins verlekkerd naar want die gaan helaas niet ver genoeg voor ons in de cupmaten.

Maar…. wat verraste zij ons zeg! De badpakken en bikini’s van de merken David en Vacance Itali zijn merken van een Italiaans familiebedrijf. Omdat zij graag hun merken voor een bredere doelgroep toegankelijk willen maken, willen zij de cupmaten E, F en G gaan toevoegen voor een aantal van hun modellen. En nu willen ze graag van ons input krijgen over welk type badpak of bikini dan de meeste toegevoegde waarde gaat zijn op alles wat er al is. En vooral willen ze technisch advies over waar een grotere cupmaat dan aan moet voldoen.
 
Wat een eer zeg, dat we hiervoor gevraagd worden. Ze hebben in de Benelux 3 winkels uitgenodigd om hierover mee te denken en natuurlijk zien zij dan ook potentie om deze modellen bij ons te gaan testen en uiteindelijk te kunnen verkopen. Wij blij, jij blij want kijk maar eens hoe gaaf het er allemaal uit ziet. En dan hebben wij zelf nog veel meer ideeën die nu nog niet in hun collectie zaten en waar ze ook over na willen gaan denken. Hoe leuk om met zo’n kleinere producent op deze manier samen te kunnen sparren.

Model draagt een zwarte bikini met high waist broekjes van David en Vacance Itali.Model draagt een zwart/wit badpak van David en Vacance Itali.

Model draagt een bronskleurig badpak met diepe decollete van David en Vacance ItaliModel draagt een bikini van David en Vacance Itali met zwart broekje en bronskleurig metallic topje.

Zou jij dit in onze rekken willen zien? Laat je reactie achter onder onze post op Instagram of Facebook (en zeg meteen welk model jouw favoriet is)! 

Naron Instagram logoFacebook Naron logo

 

 

It's all in the stars

 

DE PERFECTE BH VOOR DE MAAGD (24-8 t/m 23-9)

Lieve Maagd, jij legt de lat graag hoog. Niet alleen op je werk, maar ook in je privéleven. Je bent perfectionistisch en praktisch. Een echte regelaar die iedereen op sleeptouw neemt. Iemand jarig? Jij regelt de cadeautjes. Maar vergeet ook jezelf niet! Juist omdat je altijd zo gericht bent op alles goed doen voor iedereen, moet je soms een stapje terug doen. Verwen jezelf om te beginnen eens met een nieuw lingeriesetje. Wij hebben het ideale setje alvast voor je uitgezocht. 

Maagd, ontdek jouw setje

 

DIT IS DEMI! ONZE NIEUWE AFSTUDEER STAGIAIRE!

 

Hallo allemaal!

Ik ben Demi de Kom en ik ga mijn scriptie uitvoeren hier bij Naron.

Momenteel zit ik in het laatste jaar van mijn opleiding Communicatie aan Inholland in Rotterdam. Ik zocht een opdracht waar ik echt een bijdrage kon leveren aan het bedrijf en iets waarin ik mezelf kon vinden. Ik vind het zoeken van een BH vaak lastig, omdat veel winkels mijn maat niet hebben. Om deze redenen heb ik Naron uitgekozen als opdrachtgever! Ik wil graag helpen met het verwezenlijken van de missie en visie van Naron, zodat vrouwen meer vertrouwen krijgen door een goed zittende BH.

Tijdens mijn afstudeertraject ga ik onderzoek doen naar Naron, haar concurrentie, hoe wij een jonger publiek kunnen aantrekken en nog veel meer.

Hebben jullie vragen over mijn afstudeertraject? Laat dit aan ons weten!

Groetjes,
Demi de Kom

P.s. Demi stelt zich aan jullie voor in onderstaande video!

Demi stelt zich voor in deze Youtube video

 

DE NIEUWE VERPAKKINGEN ZIJN BINNEN!

Op 22 augustus hebben wij 3 flinke pallets met de nieuwe verzendverpakkingen binnen gekregen in de nieuwe Naron huisstijl!!

Na veel sjouwen en flink zweten met z'n allen hebben we alles in ons schuurtje weten te krijgen. Bestel jij binnenkort iets op Naron.nl? Dan valt jouw nieuwe item op de deurmat in ons kersverse verpakkingsmateriaal! 

 

Nieuwe roze, oranje verpakkingen van Naron.

 

MAAK KENNIS MET MAGICSUIT!

 

Heerlijk om aan het einde van het hoogseizoen geïnspireerd te worden met de nieuwste collecties badkleding en lingerie voor 2024. Vooral als het ook echt vernieuwend is. Dat was het de laatste jaren (o.a. door Corona) niet, dus hoe blij waren we toen Carola, de agent van Miraclesuit, het trendy zusje liet zien. Wow!
 
Miraclesuit is bekend van hun corrigerende badpakken en shapewear. Even een sneak peak tussendoor, de Miraclesuit shapewear komt ook weer terug in ons assortiment ;). Maar wat vind je van deze Magicsuit badpakken? Ook corrigerend, alleen iets minder zwaar. En vooral met een jongere look. Underwear is outerwear en dat geldt ook voor deze badmode. In je badpak naar een festival of dance avond: zo presenteren zij deze gave collectie. En ja, vanaf 2024 dus bij ons te verkrijgen!

 

Model draagt de bruin bronze tankini van Magicsuit.Een zwart strandjurkje met decollete.

Model draagt het rode corrigerende badpak van MagicsuitModel draagt een zwarte jumpsuit van Magicsuit.

 

Welk model spreekt jou het meeste aan? Laat het ons weten onder de post op Instagram of Facebook (en zeg meteen welk model jouw favoriet is)!

Naron Instagram logoFacebook Naron logo

 

 

TEAM MEETING @NARON

e knoop als Laatst hadden we een geweldige teamvergadering! Het was een bijzondere dag omdat Dilana startte als onze nieuwe teammanager. We waren allemaal enthousiast en blij om haar te verwelkomen in deze nieuwe rol.


Wat het nog specialer maakte, was het verrassingscadeau van Nathalie en Sharon. Ze hadden een prachtig cadeau uitgekozen voor het hele team: een mooie oneindige knoop! De oneindige knoop is een geliefd symbool vanwege de rust en beweging die het uitstraalt. Het kan worden gevonden op verschillende voorwerpen, zoals aardewerk, zeepsteenbeeldjes en zelfs als sleutelhanger.

Het cadeau was niet alleen mooi, maar het symboliseerde ook de eeuwige verbondenheid en continuïteit van ons team. Het is een tastbare herinnering aan onze samenwerking en de belofte van een opwindende toekomst met Dilana als onze leidende kracht.

We zijn allemaal dankbaar voor de vriendschap en het teamgevoel dat we delen, en dit cadeau was een prachtige uiting van die waardering. Het heeft onze teamvergadering nog specialer gemaakt en ons gemotiveerd om samen te blijven groeien en bloeien.

Op naar nieuwe avonturen met Dilana aan het roer en de oneindigsymbool voor de nieuwe veranderingen in ons team!

 

Dilana met de oneindige knoop.Oneindige knoop.

 

KOOPZONDAG: YEEEY OF NEE?

Wist je dat de helft van de Bredase winkeliers op zondag de deuren gesloten houdt? Nadat wij jarenlang op zondag open zijn geweest, moesten ook wij het afgelopen jaar de deuren op zondag sluiten omdat we het niet meer gepland kregen met ons kleine team. Nu ons team weer op volle sterkte is, willen we graag van jou weten of het toch de moeite is om op zondag weer open te gaan.

Daarom zijn wij benieuwd: hoe denk jij over koopzondag? Deel jouw mening in 1 klik met ons via onderstaande button.

Winkelende vrouw op hakken met tassen in haar hand.

Geef je mening

 

Wist je dat...De meeste vrouwen zonder BH slapen? Hoe zit dat met de slipWist je dat...Wij ons helemaal niet opgelaten hoeven te voelen als mannen naar onze borsten staren? Ze doen dit omdat het ze gezonder maakt en ze daardoor langer leven

Wist je dat...Free the nipple anno 2023 actiever is dan ooit? Borsten, bikini, bierbuik en bourkini

Wist je dat...Je borsten laten zien vaak een feministische uiting is? Spaanse artiesten steunen dit soort acties

Wist je dat...Een netwerk aan leidingen en zeven o.a. BH's uit de afvoer opvingen tijdens Lowlands?...

Wist je dat...Een sport BH onderwerp is van een misleidend nieuwsbericht? Deze tv zender overtreedt daarmee de reclamewet

Wist je dat...Vitoria Secret haar Angels in ere herstelt? Of je het er nu mee eens bent of niet, iconisch blijft hun show altijd. Ook dit is de lingeriewereld

Wist je dat...Als je grote borsten hebt, het vinden van de perfecte BH lastig kan zijn? Niet bij ons natuurlijk, maar voor als je het nog niet wist: dit zijn de 6 gouden BH-tips...

Wist je dat...Magic Bodyfashion een Nederlands bedrijf is? Wij verkopen hun accessoires en shapewear! Nu wordt het bedrijf verkocht

Wist je dat...Grote borsten er altijd zijn en bij sommige vrouwen echt in de weg zitten? Bij ons weet jij in ieder geval dat je wel die perfecte BH, bikini en sport BH vindt. Je bent dus echt niet alleen

Wist je dat...Deze tips je borsten in shape houden? Boob campWist je dat...Teton het Franse woord voor tepel is? Nutteloos feitje, hoe het Tetongebergte haar naam kreeg

Wist je dat...Naron een plaats in Spanje is? Mail ons je foto’s als je er was! Mijn vakantie in Naron ;)…

Wist je dat...In september het EK wielrennen is en dit kunstwerk van witte BH’s dan symbool staat voor een typisch Drents verschijnsel? De witte Wieven

Wist je dat...Het Rijksmuseum de historie van ondergoed tentoonstelt tot juni 2024? Alle tijd om Onder/Goed te bezoeken

Wist je dat...Er nóg een leuke tentoonstelling is deze zomer? Breiwerk in de brandingWist je dat...Door een goede BH te dragen met grote borsten, een borstverkleining vaak niet nodig is? De klachten aan nek, rug en hoofd verminderen enorm. Als je toch naar de plastisch chirurg gaat, kun je dit verwachten

Wist je dat...Vrijen na borstkanker om meer redenen lastig kan zijn? Neem je tijdWist je dat...Deze lichtgewicht prothese al enige tijd bij ons in de picture is? Klik hier en laat weten of jij die bij ons zou willen kunnen kopen? ProudBreast’s missie om vrouwen (weer) in hun kracht te zetten past zo goed bij ons

Wist je dat...De borstkankermaand oktober er alweer aan komt? Goed om alvast deze 6 fabels over borstkanker de wereld uit te helpen

Wist je dat...Er in Breda een nieuw festival van start gaat met Open Monumentendag op 10 september? Living statues...

Wist je dat...Breda tests doet met soft cups? WTF onze soft cups? Of wordt iets heel anders bedoeld

Wist je dat...Breda altijd bruist? Check de UITagenda of Bezoekbreda.nlWist je dat…Wij al deze wist-je-datjes ook maar gewoon tegenkomen op internet? We checken niet de bronnen, dus blijf alert en nadenken of iets waar of niet helemaal waar zou kunnen zijn! 

 

iDeal Visa MasterCard Bancontact Fashion Cheque Klarna Sofort Banking
Jouw winkelwagen (0)

We zien hetzelfde product in twee maten in je winkelwagen. Kom ze gerust passen bij ons in de winkel of virtueel via onze online passessie.

Bestel nog voor € 75.00 om geen verzendkosten te betalen binnen Nederland
 
Totaal 0.00
Verder winkelen
Bestellen
Extra controle