Cupmaten DD t/m O
Omvang vanaf 60
Gratis opsturen vanaf €75
Retourtermijn 90 dagen
Winkel in Breda
menu

Lieve lingerie lover,
We hebben nieuwe lingerie binnen in winterse kleuren van een voedingsbh tot comfy high waist string. Ook hebben we de nieuwe shapewear van MAGIC Bodyfashion binnen: Magic For Everyone. Deze nieuwe lijn is van zacht maar ongelofelijk stevig materiaal gemaakt en voor ieder wat wils! Aan de SALE zijn nieuwe producten toegevoegd en Goddess BH Kayla staat 2 weken in de spotlight met 30% korting. Na de nieuwe corona maatregelen vertellen we je graag hoe je bij ons veilig blijft shoppen in de winkel en online en dat kan vanaf volgende week ook weer op zondag! Tot slot vertelt ons Patries over haar werk en doet ze een oproep voor nieuwe collega's. Veel leuks te lezen dus en kijk vooral tot onderaan voor de laatste wist-je-datjes...

 

NIEUWE LINGERIE BIJ NARON

Elomi lingerie molly voedingsbh in black   freya lingerie expression bh in shark plunge bh padded demi cup

Shop nu! Elomi voedingsbh Molly in black   Shop nu! Freya expression in shark

Elomi lingerie full cup bh cate in raisin   Magic bodyfashion  high waist bamboo string

Shop nu! Elomi Cate in raisin   Shop nu! Magic Comfort bamboo string

 

 

WEEK HIGHLIGHT | Sunday's back!

 

Zondag opennaron gaat weer op zondag open!
Goed nieuws: We gaan vanaf 25 oktober weer op zondag open! Wel op een iets andere manier dan normaal. Jullie vragen je misschien af waarom we nu juist op de zondag weer open gaan? Op deze manier kan het aantal klanten over nog een dag extra verspreid worden en voor veel mensen is zondag de enige dag waarop ze tijd hebben om bij ons langs te komen.

Zo gaan we het doen
Je kunt weer bij ons terecht van 12 tot 17 uur alleen op afspraak! Via onze website kun je o.a. een afspraak maken voor een passessie in de winkel. Als je je toch toevallig en zonder afspraak langs komt, dan kan het zijn dat we op dat moment volgeboekt zijn. Check dan op je telefoon of er nog plekjes vrij zijn en boek of vraag het even binnen.

Kom je ons helpen?
Natuurlijk willen we het liefst zo snel mogelijk weer als vanouds op zondagen open. Hiervoor hebben we nog wel wat extra (gedesinfecteerde) handjes nodig ;). Lijkt het je wat of ken je iemand om ons team te versterken? Je leest hier wat we zoeken en wat je moet doen...

 

WEEK HIGHLIGHT | Corona update

 

Wat is er anders?mondkapjes bij naron behandel je mondkapje alsof het je ondergoed is
Niks! Als je al in de winkel bent geweest weet je een beetje hoe het bij ons gaat. Ons coronabeleid is heel deze gekke periode niet veranderd, we zetten de spelregels nog even op een rij voor je:

  • Maximaal 10 klanten in de winkel.
  • Kom met maximaal 2 personen samen.
  • Desinfecteer je handen bij binnenkomst
  • Geef een klap op de bel ;) en wacht op één van ons.
  • Neem een mandje mee bij de balie bij binnenkomst
  • Houd 1,5 meter afstand
  • Graag een mondkapje

Neem je iemand mee?
Volgens de overheid mogen we op het moment met de oppervlakte die we hebben 10 mensen in de winkel naast ons eigen personeel. Dit is niet heel veel dus vragen we je om met maximaal 2 te komen, Op die manier kunnen wij zoveel mogelijk mensen helpen op een dag. Het is wel fijn als je iemand meeneemt aangezien wij nu niet met je mee de paskamer in mogen. We kijken van gepaste afstand met je mee hoe alles zit en we geven je tips wat beter kan. Natuurlijk pakken wij voor jou een andere maat of model. Je shop maatje is handig om bij je te hebben voor bandjes af te stellen of je met onze aanwijzingen op te meten. Dat doen we nu namelijk niet. Omdat we je precies vertellen wat je moet doen bij het afstellen, leer je zelf ook nog beter hoe je lingerie moet zitten!
desinfectiemiddel naron corona beleid
Altijd plek
Wil je zeker zijn dat je meteen kan passen wanneer je bij ons in de winkel langskomt? Boek dan via onze website een passessie. Op deze manier hebben we meteen een paskamer voor jou vrij en kan je direct geholpen worden, ideaal toch? Je kan ook altijd gewoon binnen blijven wippen. Als het wat drukker is, kan het zijn dat je even moet wachten. Vandaar dat het plannen van je bezoek een echte aanrader is!

Keep it clean
Wanneer je bij ons binnen komt, vragen we je om je handen te desinfecteren voordat je spullen aanraakt en een mandje mee te nemen zodat wij bij kunnen houden hoe veel mensen er in de winkel zijn. Op het moment zijn mondkapjes (nog) niet verplicht maar het is altijd fijn voor jou en onze veiligheid om er wel een te dragen, deze keuze laten we aan jou als klant! Zodra de mondkapjes verplicht worden zal dit bij ons natuurlijk ook gelden!

Liever bestellen?
Je kan uiteraard ook nog altijd via onze website je bestelling plaatsen. Wil je toch even onze mening? Dat is geen probleem! Je kan namelijk via de website ook een afspraak maken voor een virtuele passessie. Op deze manier kunnen wij via de webcam met jou meekijken naar je bestelling en beoordelen hoe deze zit, dan ben je zeker en scheelt dit een hoop op en neer sturen! Fijn toch voor jezelf én het milieu? Gewoon vanuit huis.

We hebben nog een video over hoe het bij ons in de winkel gaat met onze corona protocollen! Je hoeft nu alleen je handen niet meer te wassen omdat we een super fijn desinfectie apparaat hebben aangeschaft.

 

 

NIEUWE SHAPEWEAR BIJ NARON

MAGIC Bodyfashion For Everyone shapewear
De nieuwe MAGIC Bodyfashion For Everyone collectie heeft de sterkste correctie van al onze corrigerende producten! Deze collectie bestaat uit een bodysuit, bodybriefer, hi-shaper en een hi-brief. Naast dat deze collectie mega sterke correctie geeft, zijn alle items erg comfortabel en zijn ze dankzij het gladde en naadloze materiaal niet zichtbaar onder kleding.

We hebben verschillende modellen dus voor ieder wat wils: twee modellen body's met en zonder pijpjes die onder de borsten door lopen dus met al je bh's gecombineerd kunnen worden. Dan nog twee super fijne corrigerende broekjes. Ook weer met én zonder pijpjes en van heel zacht materiaal en afgewerkt met een dunne silicone rand zodat de broekjes niet afrollen!

We hebben ze ook in de winkel dus kom ze gerust een keer passen of bestel ze bij ons op de website. Heb je al naar de prijs gekeken? Ultra stevige shapewear voor een mega lage prijs...

 

Magic bodyfashion nieuwe super stevige shapewear magic for everyone body en corrigerende broek

Shop nu! Magic For Everyone shapewear in black & nude

 

IN DE SPOTLIGHT

Goddess Kayla in black in spotlight bij naron full cup bh

 

Goddess Kayla in black

Terug van weg geweest, maar vanaf nu 

selecteren we weer elke 2 weken speciaal voor jou een nieuwe lingerie- of badmode serie. Daarmee gaan we jou laten shinen! Deze week zetten wij de Goddess Kayla in de spotlight en kun je alle modellen van deze fantastische lingerie serie met 30% korting in Naron Breda kopen of online bestellen met code spotlight20

Ja, ik bekijk en bestel meteen mijn model en maat van Goddess Kayla

 

NIEUW IN DE SALE

 

Panache lingerie envy bh met side support envy in rosewood   Cleo lingerie atlanta bh in chili plunge crossback
Shop nu Panache Envy in rosewood   Shop nu Cleo Atlanta in chili

Sculptresse lingerie Chi Chi full cup met side support bh in leopard print   freya lingerie plunge bh en high apex bh cameo in firefly
Shop nu Sculptresse Chi Chi in leopard   Shop nu Freya Cameo in firefly

 

panache lingerie  sport bh badded moulded in Black coral   panache lingerie  sport bh badded moulded in Grey
Shop nu Panache sport in black coral   Shop nu Panache sport in grey

 

WEEK HIGHLIGHT | Het werk van...

Het werk van Patricia
Hallo! Ik ben Patricia en ik werk nu al ongeveer 17 jaar bij Naron, je zal me dus vast wel eens Het werk van patries Narongezien hebben! Als je bij ons in de winkel langs komt sta ik op de vloer om je te helpen met het vinden van jou perfecte lingerie setje of badkleding, dit nu helaas op afstand. Wanneer het rustig is in de winkel ben ik vaak te vinden achter de balie voor het uitpakken van nieuwe producten, het aanvullen van producten en toilettasjes. Stilzitten houd ik niet van en dat is maar goed ook want er is altijd wel iets te doen in de winkel! En als alles dan aangevuld en uitgepakt is vind ik het ook heel leuk om de winkel weer anders in te delen en te verhangen. Ik werk graag met mijn collega's want ik hou wel van een gezellige babbel!

Werk en corona
In corona tijden is er toch wel het een en ander veranderd in de winkel, zo mogen er minder mensen binnen en help ik je op een afstand. Dit was aan het begin wel wennen maar met mijn jaren ervaring weet ik gelukkig inmiddels wel hoe het allemaal hoort te zitten, ook op afstand. Op deze manier leer jij als klant ook meteen hoe wij alles doen, achteraf een win win dus ;). Toch kan ik niet wachten tot alles weer op de oude manier kan en ook buiten werk we gezellig op het terras kunnen zitten zonder zorgen. Voor nu doen we het eventjes zo en dat gaat nog best prima...

p.s. Ons team is dit jaar wel wat klein geworden. Gelukkig begint er volgende week een leuke nieuwe collega, maar we zouden graag nog meer toffe meiden toe willen voegen aan ons team. Kijk daarom snel bij onze vacatures en als je wilt kan ik je als geen ander vertellen hoe we hier bij Naron werken!

 

Wist je dat
...Je nog maar 10 dagen Breda Photo kunt bezoeken en met je entreebewijs bij ons 15% korting krijgt? Wij zijn zelfs onderdeel van de wandelexpositie The Europeans...
Wist je dat
…Dit 7 tekenen zijn dat je BH aan het eind van zijn levensduur is? Hoe zat het ook alweer…
Wist je dat
…Een BH van de kwaliteit zoals wij die verkopen, uit gemiddeld 50 onderdelen bestaat? Een van de redenen waarom een BH in een speciaalzaak duurder is dan die van HEMA of Hunkemöller…
Wist je dat
…Het afgelopen week weer No Bra Day was? Maar waarom eigenlijk…

Wist je dat
...Nog altijd 1 op de 7 vrouwen borstkanker krijgt waarvan er jaarlijks zo’n 3000 sterven? De grootste groep zit in de leeftijd 60-75 jaar. Controleer daarom je hele leven je eigen borsten…
Wist je dat
…Deze Belgische, vrouwen met (borst)kanker weer zelfvertrouwen geeft? Met haar mutsen en lieve kaartjes…
Wist je dat
…In de borstkankermaand er op 7 oktober altijd speciale aandacht is voor mannen met borstkanker? Er is een website met meer info hierover. Mannen met borstkanker lijkt nog altijd een taboe…
Wist je dat
…Als je oplet de lingerie op straat ligt? Vraag dat maar aan deze 87-jarige mevrouw.…
Wist je dat
…De allereerste Bond bikini volgende maand geveild wordt? Hij moet zo’n € 425.000 opleveren…
Wist je dat
…Lucky TV op z'n Lucky TV's laat zien hoe je een mondkapje maakt oa. van een oude BH? Kijk het fragment terug bij Jinek van 2 oktober…
Wist je dat
…Breda qua natuur een geweldige stad is? Ben je het binnen zitten even beu? Laat je inspireren door dit filmpje…
Wist je dat
...Breda altijd bruist? Check de UITagenda of Bezoekbreda.nl

Wist je dat
…Wij al deze wist-je-datjes ook maar gewoon tegenkomen op internet? We checken niet de bronnen, dus blijf alert en nadenken of iets waar of niet helemaal waar zou kunnen zijn! 

iDeal Visa MasterCard Bancontact Fashion Cheque Klarna Sofort Banking
Jouw winkelwagen (0)

We zien hetzelfde product in twee maten in je winkelwagen. Kom ze gerust passen bij ons in de winkel of virtueel via onze online passessie.

Bestel nog voor € 75.00 om geen verzendkosten te betalen binnen Nederland
 
Totaal 0.00
Verder winkelen
Bestellen
Extra controle