Cupmaten DD t/m O
Omvang vanaf 60
Gratis opsturen vanaf €75
Retourtermijn 90 dagen
Winkel in Breda
menu

Ik ga je vandaag weer eens meenemen in mijn werk als eigenaar van Naron Ik doe natuurlijk veel meer dan het samenstellen van onze collecties lingerie en badkleding voor vrouwen met een grote maat borsten, billen of allebei, het schrijven van onze nieuwsbrieven en blogs, het bedenken van marketing acties, het werken met ons team en hun motiveren en bijpraten over de nieuwste ontwikkelingen. Wie ons al eventjes volgt weet dat wij bezig zijn met het verder ontwikkelen en laten groeien van onze fysieke winkel en de webshop. Deze kanalen willen wij verder en verder met elkaar laten integreren. Het bedenken en onderzoeken van alle opties is onwijs inspirerend en we zijn hard bezig om project Naron 3.0 steeds verder vorm te geven.

 

Power vrouwen

Omdat Sharon, mijn zus en medevennoot, en ik, door al deze ontwikkelingen steeds meer en meer aan het bedrijf werken dan in het bedrijf, zijn wij ook veel op pad. Daardoor kunnen we gewoon wat minder aanwezig zijn op de werkvloer en voor het team. Dit is soms best lastig, omdat er toch altijd dagelijkse dingen zijn die je met elkaar wilt bespreken. Samen met hen hebben we daarom besloten dat het slim is om met een shop manager te gaan werken, de spin in het web! Die vacature moest gemaakt worden en de procedure gestart en vooral moesten wij vooraf goed bedenken wat we dan allemaal willen van die shop manager. Welk profiel past bij deze vrouw die sowieso super stevig in haar schoenen moet staan om in dit team van power vrouwen haar mannetje te staan. Hoe willen wij dat zij het team gaat motiveren? De omzet verder laat groeien? Zorgt dat er nog meer persoonlijke touch komt op de winkelvloer zoals de klanten dat tegenwoordig nog veel meer willen dan wij altijd al doen? Zin heeft om mee te denken over welke digitale snufjes daaraan bij gaan dragen en hoe deze optimaal werkzaam te krijgen voor de klanten en het team? Zoveel uitdagingen dus en zoveel wensen. Dat moet wel een stevig wijffie zijn!!

 

Voetbalclub

Zelf vergelijk ik ons altijd met een voetbal club en dan wel eentje die op het hoogste niveau acteert natuurlijk haha. Eentje die altijd mee doet voor de prijzen. En daarom bedacht ik deze metafoor ook in de vacature toe te passen. We zoeken dus een aanvoerder voor ons elftal, want ook dat zijn we werkelijk als de shop manager is aangenomen. Die aanvoerder moet de spelverdeler zijn die zelf op het hoogste niveau kan voetballen. Telkens zelf weet te scoren of in ieder geval de juiste assists kan geven. Zij moet inzicht hebben in het spel, creatief omgaan met de kansen, zelf durven om er altijd voor te gaan en in staat zijn om het hele team op sleeptouw te nemen en de individuele speler steeds beter te laten spelen. Onze shop manager moet natuurlijk vooral ook in staat zijn om het publiek, onze klanten, te vermaken zoals iedereen dat van ons gewend is. Met een flinke dosis humor dus, gezelligheid, maar vooral veel kennis om het perfecte advies over bikini’s of bh’s.

 

Lastige klus

Ik vond het echt een hele lastige klus om dat je hier natuurlijk ontzettend goed over na moet denken. Want als je dan hebt bedenkt welk type we zoeken, wat we willen dat zij moet gaan doen, hoe we dat in een vacature vorm moeten geven dan moet je ook nog bedenken hoe je die gaat communiceren. Dus…. ga er maar aan staan!

 

Uitdagingen

Het is een belangrijke functie en het vinden van de juiste vrouw op deze positie vind ik absoluut een grote uitdaging. Ik heb er wel ontzettend veel zin in en kijk er enorm naar uit wie er gaan solliciteren. Omdat we veel bezig zijn met social media en met name vloggen heel leuk vinden, heb ik ook voor de geïnteresseerden in deze job een kleine uitdaging bedacht. Sollicitaties waarbij de motivatie als filmpje binnenkomen, gaan wij heel erg waarderen! Geen must, maar we zijn benieuwd wie die uitdaging aan gaat. De vacature staat sinds afgelopen weekend online en vooralsnog is de eerste sollicitatieronde open t/m 15 mei aanstaande.

 

Wat vind jij ervan dat we dit op deze manier aanpakken? Ik ben ontzettend benieuwd of je zelf ervaring hebt met het vinden van een leidinggevende voor je team. Heb je nog tips voor mij? Of ben jij nou precies diegene die geknipt is voor deze job? Wie de voetbalschoen past trekke hem aan! Kom maar op met al jullie reacties. Ik kijk er ontzettend naar uit. Mail mij of laat het weten via Facebook.

 

Tot BLOGwoensdag. Joane vR

 

iDeal Visa MasterCard Bancontact Fashion Cheque Klarna Sofort Banking
Jouw winkelwagen (0)

We zien hetzelfde product in twee maten in je winkelwagen. Kom ze gerust passen bij ons in de winkel of virtueel via onze online passessie.

Bestel nog voor € 75.00 om geen verzendkosten te betalen binnen Nederland
 
Totaal 0.00
Verder winkelen
Bestellen
Extra controle