Cupmaten DD t/m O
Omvang vanaf 60
Gratis opsturen vanaf €75
Retourtermijn 90 dagen
Winkel in Breda

We zijn heel trots dat Naron sinds 1996 van Groningen tot Brussel en alles daartussenin, bekend staat als dé lingeriewinkel voor vrouwen en meiden met een grote cupmaat van cup cup DD t/m P. Onze BH’s en bikini’s gaan vanaf omvang 60. Al sinds 2005 zijn wij ook online actief en is de webshop heel belangrijk geworden.

 

Momenteel bestaat team Naron voor en achter de schermen uit ± 10 power vrouwen. We willen ons team verder uitbreiden. Al langer waren we van plan op afspraak te gaan werken met virtuele passessies, telefonische adviesgesprekken en 1 op 1 passessies in de winkel. Door corona hebben we dit vorig jaar allemaal geïntroduceerd en vond niemand het gek. Wij willen op deze manier blijven werken en hierdoor is er een nieuwe functie ontstaan..

 

We zoeken per direct 3 parttime GASTHEREN en/of GASTVROUWEN

Kan je niet wachten en wil je meteen per mail reageren...

 

Wij hebben plaats voor 3 parttimers die 2 tot 3 dagen per week (uiteraard ook in het weekend) onze klanten ontvangen, kort wegwijs maken over onze werkwijze, de agenda beheren, telefoontjes en e-mails beantwoorden enzovoort. We zijn dol op vrouwen en mannen met de juiste attitude: informeel & zelfverzekerd, vrolijk & positief, behulpzaam & gastvrij. Vooral in de zomermaanden hebben we het extra druk want dat is ons hoogseizoen. Dus als je niet hoogzomer op vakantie gaat en flexibel bent qua uren, heb je bij ons een dikke streep voor!

 

Duurzaam werken

Duurzaam werken betekent voor ons dat we klaar willen zijn voor Naron 3.0. Zowel met ons team als ook met onze producten en alle processen die we kennen. Onze wereld is belangrijk. We denken na over wat de klanten anno nu willen en waar onze mensen in team Naron blij van worden. Klanten blij maken is onze passie en door zelf blij te zijn ontstaat een fantastische wisselwerking. Ruimte voor opleiding, initiatieven en meedenken over alles past bij een zelfsturend team zoals dat van ons. Hoe we hierover denken lees je o.a.  in onze blog "Duurzaam werken in én met grote maten lingerie".

 

Wat ga je doen...

 • Je ontvangt onze klanten in de winkel.
 • Je beheert de (online) agenda.
 • Je informeert klanten hoe het bij ons werkt.
 • Je beantwoordt telefoontjes en e-mails.
 • Je ondersteunt bij kassawerkzaamheden.
 • Je ondersteunt bij de administratieve verwerking van (online) klantenbestellingen en retouren.
 • Je ondersteunt bij het verzendklaar maken van (online) klantenbestellingen.
 • Je ondersteunt het verkoopteam bij het opgeruimd en up-to-date houden van de winkel en overige ruimtes.
 • Je helpt bij het prijzen, beveiligen en hangeren van alle nieuwe lingerie en badkleding.
 • Overige voorkomende werkzaamheden.

 

Wat vragen wij...

 • Een open en gastvrij karakter.
 • Een zelfverzekerde uitstraling zonder vooroordelen.
 • Een hip en verzorgd uiterlijk.
 • Vrolijkheid.
 • Positieve en jeugdige energie.
 • Behulpzaamheid, service- en klantgerichtheid.
 • Zelfstandig kunnen werken.
 • Creatieve en flexibele instelling.
 • Minimaal MBO werk- en denkniveau.

 

Wat bieden wij...

 • Een toffe parttime job voor 2 tot 3 dagen per week met uitzicht op vast dienstverband.
 • Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO Retail Non Food.
 • Garantieloon functieniveau vanaf B.
 • 50% Toeslag voor het werken op zondag.
 • Zeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden:
  * reiskostenvergoeding voor woon-werk verkeer als de enkele reisafstand meer dan 10 km is.
  * niet-ziek-bonus bovenop de regeling uit de CAO.
  * personeelskorting op alle aankopen uit het gehele assortiment van Naron.
  * verkoop- en andere inspirerende trainingen.
  * ruime mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling.
  * diverse personeelsactiviteiten.
  * collectiviteitsvoordelen door lidmaatschap INretail (werkindewinkel.nl);
 • Een enthousiaste werkomgeving in de geweldige binnenstad van Breda.
 • Werken in een super leuk zelfsturend team in ontwikkeling met feel good sfeer dat altijd voor elkaar klaar staat.
 • Een afwisselende functie binnen een dynamische, professionele en groeiende organisatie.

 

Wat zijn de werktijden?

 • Je werkt 2 à 3 dagen per week waarvan 1 dag in het weekend (zaterdag of zondag).
 • Je werkt tijdens de openingstijden van de winkel.
 • Vakanties buiten de schoolvakanties hebben onze voorkeur, vooral in de zomer.
 • Bij afwezigheid van collega's zullen deze uren onderling worden verdeeld. Daarom is flexibiliteit t.a.v. je werktijden een must.

 

Heb je interesse?

Heb je er zin in gekregen om in dit prachtige vak je energie te steken en mensen echt blij te maken doordat jij ze met open armen ontvangt en op weg helpt naar de perfecte BH of bikini? Die perfecte BH of bikini die jouw verkoopcollega’s zullen vinden en de nek- en schouderklachten van onze klanten laat verdwijnen. Die perfecte BH of bikini die ze slanker laat lijken en daardoor meer zelfvertrouwen geeft? Solliciteer dan nu! Je kunt je motivatie met CV en recente foto of video (leuk!) mailen naar [email protected] tav Nathalie Richheimer.

 

 

 

 

 

iDeal Visa MasterCard Bancontact Fashion Cheque Klarna Sofort Banking
Jouw winkelwagen (0)

We zien hetzelfde product in twee maten in je winkelwagen. Kom ze gerust passen bij ons in de winkel of virtueel via onze online passessie.

Bestel nog voor € 75.00 om geen verzendkosten te betalen binnen Nederland
 
Totaal 0.00
Verder winkelen
Bestellen
Extra controle